Hakkımızda
"Emek verilen her iş saygıyı hak eder ve görülmeye değerdir."

Emek Ofis

Başarı Hikayemiz

Firmamız 1981 yılında Mahmut AKIN tarafından EMEK TİCARET adıyla ticari faaliyetlerine başlamış, Uşak mobilya sektöründeki deneyimi ve ulusal yapısı ile büyümeye devam etmiştir. Büyüme sürecinde günümüz gereksinimlerini takip ederek 2004 yılında Mahmut AKIN’ın önderliğinde ve rahmetli abimiz Ali AKIN’ın yönetiminde kurumsal kimlik çalışmaları ve hedefleri gereği Emek Ofis Mobilyaları San. Tic. Ltd. Şti. adıyla kurumsal kimliğini oluşturarak 2005 yılında Ege Bölgesi genelinde projeler gerçekleştirmiştir. 2008 yılında atılım yapan firmamız Türkiye genelinde büyük projelere imza atmış, sektörün aranan ve tercih edilen firmaları arasında yerini almıştır.

Ofis mobilyaları sektöründe deneyimli kadromuz ve yönetim yapımızla siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Sizlerin ihtiyaç ve taleplerini en iyi şartlarda karşılayabilmek için her gün ürün kalitemizi, hizmetimizi, ürün çeşitliliğimizi arttırıp sizlerin beğenisine sunuyoruz. Tüm ürünlerimizde TSE belgesi ve 3 yıl garanti süresi mevcuttur.

Ofislerin bir yaşam alanı olduğunu hiç bir zaman aklımızdan çıkarmayarak sizlerin rahat rahat çalışabilmesi için “bütün iyi günleri ve iyi ofisleri biz tasarlıyoruz”.

Yazmaya başlayın ve aramak için Enter tuşuna basın