Arviya

40 yıllık offline mobilya tecrübemizi online’a aktararak Türkiye’nin her yerinden sizin için özenle seçtiğimiz ürünleri sizlerle buluşturmayı hedefliyoruz.

Arviya, yeni alışveriş rotanız olmak için kararlı…

Emek Ofis Mobilyaları olarak daha önceki girişimlerimiz olan ByAliAkın Mobilya ve Emek Möbel gibi Arviya ‘yı da sizlere duyrumanın haklı gururunu yaşıyoruz.

Arviya, Türkiye’nin önde gelen online perakende markalarından bir tanesi. Firmamız 1981 yılından bu yana sahip olduğu mağazacılık deneyimini, gelişen teknolojiler ile harmanlayarak son kullanıcıya kusursuz hizmet sunma amacını taşıyor. Sahip olduğu tecrübe ve bilgi birikimini online ortamda kullanıcılarına sunma hedefiyle yola çıkan firma, 2020 yılında arviya.com projesini hayata geçirdi. Diğer sıradan e-ticaret sitelerinden farklı olan arviya.com, sadece alım satan yapan bir firma değil. Kullanıcıların online ortam üzerinden özelleştirebildikleri mobilya ürünlerini en yüksek kapasiteye sahip ve en son teknolojilerle donatılmış fabrikalarda üretiliyor. Üretim kalitesi, üretim hızı, müşteri memnuniyeti, sipariş verebilme kolaylığı, sipariş takibi kolaylığı, operasyonel altyapı gibi kavramları son derece dikkate alan Arviya, sahip olduğu tüm sorumluluklarının altından rahatlıkla kalkarak son kullanıcıya optimum düzeyde hizmet sunuyor. Mobilyadan ev tekstili ürünlerine, hediyelik eşyadan, dekorasyon ürünü özel saatlere, aydınlatma ürünlerinden, banyo mutfak ürünlerine kadar oldukça geniş bir ürün yelpazesine sahip olan arviya.com, Çağrı Merkezi, Yardım Merkezi ve Canlı Destek uygulaması ile her türlü teknik bilgi ve desteği de sağlıyor. Alanlarında uzman lojistik, montaj, teknik destek ekibinden oluşan Arviya çalışanları, kullanıcılarına en kaliteli hizmeti en hızlı şekilde sunabilmek için çalışıyor. En uygun fiyatlarla en kaliteli ürünleri sunmayı amaç edinmiş Arviya.com artık yeni “Alışveriş Rotanız” oldu.

Yazmaya başlayın ve aramak için Enter tuşuna basın