AB Ülkelerinde Mobilya Pazarına Online Giriş Başarı Hikayesi

AB Ülkelerinde Mobilya Pazarına Online Giriş Başarı Hikayesi

Emek Ofis Başarı hikayesine bünyesinde yer veren İşletmeler Arası Web Platformu‘ na teşekkürlerimizi arz ederiz.

AB Ülkelerinde Mobilya Pazarına Online Giriş Başarı Hikayesi 1

EMEK Ofis Mobilyaları Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti.

1981 yılında Uşak’ta Mahmut AKIN tarafından EMEK TİCARET adıyla ticari faaliyetlerine başlayan firma, Uşak mobilya sektöründeki deneyimi ve ulusal yapısı ile büyümeye devam etmiştir. Büyüme sürecinde günümüz gereksinimlerini takip ederek 2004 yılında kurumsal kimlik çalışmalar ile Emek Ofis Mobilyaları San. Tic. Ltd. Şti. adıyla kurumsal kimliğini oluşturmuştur. 2005 yılında Ege Bölgesi genelinde atılımlar yaparak büyümüş, 2008 yılında Türkiye genelinde faaliyetlerini genişleterek sektörün aranan ve tercih edilen firmaları arasında yerini almıştır.

Uluslararası ticarete giriş konusunda da “UŞAK ticaret ve Sanayi Odasının KOBİ Koçluğu Hizmeti Programı”na dahil olarak, bu alandaki dış ticarete başlangıç, yurt dışı iş ortaklıkları, satış ve dağıtım kanallar, ihracat gereksinimleri vb. konularda bilgi edinerek donanımını tamamlamıştır. İhracata yönelik hem ülkemizin hem de ticaret yapacağı ülkelerdeki teşvik ve desteklerden yararlanarak, minimum maliyetler ile yatırımlarını tamalamış, başta Almanya olmak üzere Belçika, Hollanda ve Italya’da dağıtım ve satış faaliyetlerine başlamıştır.

İhracat yaptığı ülkelerde de sanal pazar yerlerinde online ticarete de başlayarak uluslararası rekabette yerini almıştır.

Bugün www.emekmoebel.de ve www.arviya.com online satış siteleri ile dünyanın dört bir yanına satışlarını gerçekleştirmektedir.

 

Henüz yorum bulunmamaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Yazmaya başlayın ve aramak için Enter tuşuna basın